Αρχική Ανακοινώσεις
Τελευταίο αντίο PDF Εκτύπωση
Εκφράζουμε τη βαθιά μας θλίψη για τον πρόωρο θάνατο του αγαπημένου μας συναδέλφου Κώστα Κοσσυβάκη που έφυγε άδικα από κοντά μας. Καλό του ταξίδι! Θα τον θυμόμαστε πάντα με αγάπη.

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος εκπαιδευτικών ΕΠΑΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Εγκύκλιος για έγκριση παράλληλης στήριξης PDF Εκτύπωση

Εγκύκλιος προϋποθέσεων και διαδικασιών:

α) για την έγκριση παράλληλης στήριξης συνεκπαίδευσης από εκπαιδευτικό,

β) για την έγκριση στήριξης από Ειδικό Βοηθητικό Προσωπικό και

γ) για την έγκριση στήριξης από Σχολικό Νοσηλευτή, μαθητών/τριών για το διδακτικό έτος 2023-2024.

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ASTRO PI PDF Εκτύπωση

Συγχαρητήρια στους  μαθητές/τριες  της  Β΄τάξης  Πληροφορικής  του  ΕΠΑ.Λ. Γλυφάδας  Βολάκου Αλεξάνδρα, Μορές  Άγγελος, Μουραγιάν  Ντάνιελ  και  Ράπτη  Κοσμά  που με την επίβλεψη της καθηγήτριας  Πληροφορικής  Φλώρου Σοφίας,  συμμετείχαν  στο Διαγωνισμό  Astro Pi: Mission Zero και δημιούργησαν κώδικα για Rasberry Pi  που έτρεξε με επιτυχία στο Διεθνή  Διαστημικό  Σταθμό  (ISS).

Επιτυχόντες Πανελληνίων Εξετάσεων 2023 PDF Εκτύπωση

Η διεύθυνση και ο σύλλογος καθηγητών του σχολείου μας εύχονται θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές μας για την εισαγωγή τους στις Πανεπιστημιακές σχολές. Καλή σταδιοδρομία και πάντα επιτυχίες στη ζωή τους!

Επιτυχόντες Αποφοίτων ΕΠΑΛ 2023

<< Έναρξη < Προηγούμενο 1 2 3 4 Επόμενο > Τέλος >>